• Свеж
Estink Десктоп КОМПЈУТЕР Префрлете, PC Reset Копчето, PC Power Копчето за Ресетирање Десктоп КОМПЈУТЕР Префрлете Копчето за Компанијата за Интернет Кафулиња
zoom_in

Estink Десктоп КОМПЈУТЕР Префрлете, PC Reset Копчето, PC Power Копчето за Ресетирање Десктоп КОМПЈУТЕР Префрлете

DEN 453.36

Од стока
check Во продавницата

Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп.Може да се користи во Интернет кафулиња, семејства, компанија итн. 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја користите.Со два USB 2.0 интерфејс, супер погодно за вас.Со аудио интерфејс и микрофон интерфејс.Можете да ја проширите компјутер моќ се префрлиш на Десктоп. 1.2 метри должина е доволно за да можете да ја користите.Со два USB 2.0 интерфејс, супер погодно за вас.Со аудио интерфејс и микрофон интерфејс.Може да се користи во Интернет кафулиња, семејства, компанија итн.

Audio Port:
1
Microphone Port:
1
USB Port:
2
Length:
1.2m / 47.24inch
Size:
6 x 6 x 3cm / 2.36 x 2.36 x 1.18inch
Package Weight:
170g
Quantity:
1pc
Package included:
1 x Desktop PC Switch Button :
Problem:
1.The audio port does not work. How should it be operated?andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; 2.Why isn't there any input?andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; andnbsp; Solution

Вака можеби ќе ви се допадне..