• Свеж
j Junsun Андроид 10 е Радио за Автомобил на Toyota Highlander 2008-2013, Изградена во Carplay/Андроид Авто 10 Инчен Мултимедијален Плеер Главата Единица 2G RAM меморија 32GROM со WiFi, GPS, Bluetooth Во
zoom_in

j Junsun Андроид 10 е Радио за Автомобил на Toyota Highlander 2008-2013, Изградена во Carplay/Андроид Авто 10 Инчен

DEN 5279.76

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . [Изграден во Carplay/Андроид Auto] Android 10.0 оперативен систем обезбедува поголема поддршка за комплексни технологии и функции,2 GB ram меморија &octa core ПРОЦЕСОР,32 GB ROM,обезбедување на вас со посмирен и побрзо искуство.За Toyota Highlander 2008 2009 2010 2011 2012 2013. GPS МАПИ & WIFI] Вграден GPS модул,поддршка и онлајн и офлајн навигација апликација од Google Play app пазарот,вие не ќе се изгуби повторно за време на возење со ажурирани податоци од навигацискиот стан. [Bluetooth Конективност] Брзо појавување на Bluetooth конекција,вграден микрофон за да одговорите или остварувате повици,да ги споделите вашите раце се фокусира на воланот.Контрола на музика играње преку Bluetooth конекција,се движи партијата на автомобил и уживајте во вашиот сопствен концерт. [Мултимедијални Функции] Поддршка на задните приказ на камерата,Огледало Линк,ZLINK,AM/FM со RDS радиото,Воланот Контрола,Bluetooth,GPS Навигација,OBD,Вграден DSP,преземете и инсталирате било апликации во Google продавница преку Wi Fi конекција. [10 Инчен HD Екран на Допир] допир одговор е осетлива,работата, уреди со покажувач на брзина е брз,бојата на екранот нема боја разлика,и светлината во позадина во текот на денот и ноќта може да се прилагоди за да ви покажеме една прекрасна слика додека се грижите за вашите очи.Применливи Модели На Автомобили : .За Toyota Highlander 2009-2010-2011-2012-2013. Спецификации : .Оперативен Систем : Andriod 10.0. Големина на екранот : 10 инчен Екран на Допир.Екран Резолуција : 1024*600. Меморија : 2 GB (RAM) 32 GB (ROM).Лево и десно за јачина на вредноста копчиња се само декорација, немаат практичен ефект, и обемот на вредноста и други операции може да се управува директно на екранот на допир радио.

Вака можеби ќе ви се допадне..