• Свеж
Baylis & Harding Добрина се Зголеми & Здравец, Рака Мие, Пакет од 3 (500ml, 16.9 мл)
zoom_in

Baylis & Harding Добрина се Зголеми & Здравец, Рака Мие, Пакет од 3 (500ml, 16.9 мл)

DEN 670.80

Од стока
check Во продавницата

16.9 мл/500ml природни рака Мие со Органски екстракти од Лаванда & Рузмарин.Остава раце се чисти, мека и лесно миризлива.Благи Растителни врз Основа препарати за чистење со етерични масла. 98% од состојки од природно потекло. 100% рециклиран шише - ПЦР Пластика.Baylis & Harding Добрина се Зголеми & Здравец, Рака Мие, Пакет од 3 (500ml, 16.9 мл) - Ова природно рака мие е миризливи со Rose & Здравец и со органски екстракти од лаванда & Рузмарин.

Вака можеби ќе ви се допадне..