• Свеж
Walfront 25PCs Постави Високи Јаглероден Челик Сечење Saw Тркала Моќ Алатка Метал Дрво Осцилирачки Multitool Брзо Ослободување Видов Ножеви Компатибилен 34mm
zoom_in

Walfront 25PCs Постави Високи Јаглероден Челик Сечење Saw Тркала Моќ Алатка Метал Дрво Осцилирачки Multitool Брзо

DEN 758.16

Од стока
check Во продавницата

¡¾High-квалитетни материјали¡¿со Оглед на тоа дека секој вид виде ножот е право со посебна намена., како висок јаглероден челик видов ножеви може да се користи за сечење на дрво, метал пластика и други материјали. ¡¾Harder ¡¿Изработени од специјална технологија и висока јаглероден челик, овој вид на виде ножот е потешко отколку повеќето производи, трајни производи за долго време. ¡¾Auxiliary Додатоци¡¿Опремени со долга брановидна виде забите, како посебен видов ножеви овозможува да се намали дрво и пластика брзо и чисто. ¡¾Practical adoptability¡¿Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, висока јаглероден челик видов ножеви е подобрена за повеќе практични adoptability. ¡¾Widely Користи¡¿И како дрво алатка може да се користи за сечење на дрво, ПВЦ цевки, меки метали, како што се бакар, алуминиум и железо.Спецификација : Item Type : High јаглероден челик видов blades Color : Black Size : Прибл. 8.7 x 3.4 cm / 3.4 x 1.3 in Material : Висок јаглерод steel Uses : се Користи за сечење на дрво, ПВЦ цевки, од бакар, алуминиум, железо и други меки метали.Пакет Листата : 25 x Висока Јаглероден Челик Директно Виде Ножот .

Вака можеби ќе ви се допадне..