• Свеж
Силување цвет Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-Функција Инструмент Подлога,Десктоп Phone Држач (Црна, Една Големина)
zoom_in

Силување цвет Мобилен Телефон Носителот,Автомобил Силикони Телефон Носителот,Мулти-Функција Инструмент Подлога,Десктоп

DEN 311.52

Од стока
check Во продавницата

Универзална компатибилност : мобилен телефон држач е погоден за повеќето паметни телефони на пазарот, со дебелина помеѓу 6 mm и 8 мм, и екран со големина помеѓу 3.5 инчи и 7 инчи. 360° rotatable база : автомобил телефон носителот доаѓа со 360 степени rotatable база, која може да се прилагоди на агол на волја да се обезбеди безбеден и сигурен возачко искуство, што е погодно за да пребарувате низ телефонот и да слушаат музика.Силна stickiness : направен од материјал, мат може да им помогне на производот се држи до местото што сакате да го поставите цврсто без да остават гребење или остаток лепак на површината.Интимни дизајн : автомобил телефон носителот може да се користи со една рака, и тоа е побрзо и полесно да ја вметнете во телефонот.Нема потреба да го инсталирате, тоа може да се постави било каде на контролната табла на автомобилот, со користење на ергономски удобно агол, намалување на возење слепи и прави вашето патување побезбедно.Кабел за одредување на : заградата го носи кабел одредување дупка, која може да се користи за да се поправи на мобилен телефон кабел за да се задржи автомобил на чиста и уредна.Спецификации : Вклучуваат : 1*Мобилен телефон holder Product материјал : ABS, silicone Product боја : црна, сива, red Product големина на : 6*6*4.5 cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..