• Свеж
Jeairts Кристал Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Свадба Коса Парчиња Светкавиот Кристал Свадба Headpiece Коса Фустан Декоративни Коса Додатоци за Невести и Пратилки
zoom_in

Jeairts Кристал Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Свадба Коса Парчиња Светкавиот Кристал Свадба Headpiece Коса

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Кристал чешли за коса е вистинската идеја на користење на неколку сјајна rhinestones.Елегантен дизајн ужива уникатен изглед.Свадба коса парчиња има bendable жица која ќе може да се движи или обликот тоа да се вклопуваат подобро.Лесно да се стави на и полетување.Кристал свадба коса чешел е лесен доволно за да се задржи стабилен за долго време и нема да ти наштети или да се плеткаш вашата коса стил.Додадете моменти за да вашата коса стил.Сребро headpiece накит за свадба е совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден.Свадба коса додатоци за невести спакувани во деликатна opp кеси поединечно и да се транспортираат внимателно.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Добредојдовте на Jeairts!Нашиот бренд : Jeairts бренд, бидејќи во 1998 година,се фокусира на создавање на модни додатоци за жени и девојки.Headbands,свадба коса чешли,губење на винова лоза за коса,игли,ѓердани,лажни нокти,anklets и ноктите, исто така, може да се најде во нашата продавница.Со цел да ги задоволи различните потреби на клиентите.Постојат различни стилови можете да изберете,на пример,панк,симпатична,готски,мода,гроздобер,ноќен клуб,ретро, а исто така бохемски стилови.По декорација на нашата додатоци, секоја девојка ќе се покаже повеќе шармантен, елегантен,убеден страна и да добијат многу комплименти.Врвен изработка свадба коса чешли за women Features : 1.Свадба чешел косата е лесно да се стави во и извади.Задржи стабилен за долго време.2.Свадба коса парчиња е погодна за секој стилови на косата.Одговара за пјер,proms,партии,свадба,враќањето дома и така натаму.3.Кристал чешли за коса имаат голема вредност и се погледне брадата.Различни начини да се облекуваат accoring на вашето хоби.4.Свадба коса додатоци за невести се идеален подарок за свадба тушеви,девојка,мајка или други значајни настани.Напомена : 1.Да се чува далеку од хемикалии и задржи сува во акции.2.Запомнете да ги исклучи пред да одите на спиење.3.Постои мала разлика меѓу слики и производи, бидејќи на photograph4.Бренд Нови : Ако сакате да го Вратат.Ве молиме имајте на нов производ.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : ①Product се користи и оштетени. ②The пакет или пад на мојот производ е оштетен.Ќе биде најмногу око-фаќање на свадба по пуштањето на нашата свадба коса додатоци,не двоумете се да ја напушти повеќе скапоцени спомени за вашата свадба. ❤Клиент е на задоволително ниво е нашиот прв приоритет.Ви благодариме за вашата поддршка и сакаат да имаат добар ден!❤.

Вака можеби ќе ви се допадне..