• Свеж
Безбедност Анти Лизга Туш Рачка, 2 парчиња Супер Вшмукување Када Помагање се Справи со Безбедноста Рамнотежа Земи Бар Парапет Зафат Бања Туш Помогне Бања Рачка (Гол
zoom_in

Безбедност Анти Лизга Туш Рачка, 2 парчиња Супер Вшмукување Када Помагање се Справи со Безбедноста Рамнотежа Земи

DEN 1511.76

Од стока
check Во продавницата

* Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите супер-зафат вшмукување првенства во место.Тоа е совршен за бања, туш, веднаш до тоалет, во близина на скалите, или покрај стол. * Инсталира само во секунди со ставање на тоа на површината и туркање на безбедноста заклучување switch. * Две Вшмукување костец обезбеди здрав поддршка.Костец да било мазна површина во секунди. * Нема дупчење и без одредување на потребни.Нема да го оштети ѕидови.Обезбедува помош и додаде безбедност. * Може да биде лесно отстранети и се преместени.Repositions лесно било каде, било агол.Да се отстрани, едноставно флип до табовите.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како слики shown Size : Прибл.29.4 x 9.6 x 8cm Package Вклучува : 2 * Морон се Справи.

Material:
Color:
As the pictures shown :
Size:
Approx.29.4 x 9.6 x 8cm :
Package Includes:
2 * Sucker Handle :

Вака можеби ќе ви се допадне..