• Свеж
Кат Планината Врата Носителот, 500N Рачни Лесно да се Инсталира Магнет Врата Носителот Магнетни Вратата Стоп за Лесно да се Работи(#2)
zoom_in

Кат Планината Врата Носителот, 500N Рачни Лесно да се Инсталира Магнет Врата Носителот Магнетни Вратата Стоп за

DEN 1571.76

Од стока
check Во продавницата

Чиста електромагнетни принцип, едноставна структура, цврста и издржлива, не е лесно да бидат оштетени.Вшмукување од околу 500 N, силна стабилност, ослободување без остаток магнетни додека електричната енергија.Вратата вшмукување е поддршка на производи од оган врата систем, кој е оган вратата контрола уред.Со manual копчето за ослободување, лесен за ракување, погодна за користење.Нормално се задржи оган вратата се отвори со напојување; отпуштете на оган вратата од контролира електричната енергија за време на пожар; огнот на врата ќе бидат затворени под дејство на вратата затворање уред.Функција : 1. Вратата вшмукување е поддршка на производи од оган врата систем, кој е оган вратата контрола уред.2. Со manual копчето за ослободување, лесен за ракување, погодна за користење.3. Вшмукување од околу 500 N, силна стабилност, ослободување без остаток магнетни додека електричната енергија.4. Нормално се задржи оган вратата се отвори со напојување; отпуштете на оган вратата од контролира електричната енергија за време на пожар; огнот на врата ќе бидат затворени под дејство на вратата затворање уред.5. Чиста електромагнетни принцип, едноставна структура, цврста и издржлива, не е лесно да бидат оштетени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Оган Вратата Holder Material : Цинк Alloy Color : Како слика shown Suction Сила : ≥500 NWorking Струја : 160m A/80m ASurface Третман : Electroplating Suitable За : Сите Видови на Single/Double Вратата Оган Doors Installation : Подот Installation Working Режим : Нормално се задржи оган вратата се отвори со напојување; отпуштете на оган вратата од контролира електричната енергија за време на пожар; огнот на врата ќе бидат затворени под дејство на вратата затворање уред Пакет Листа : 1 x Вратата Suction1 x Accessory1 x Завртка Pack Note : Тоа не може да се поврзете со 220 или 110 V.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fire Door Holder
Material:
Zinc Alloy
Color:
As picture shown
Suction Force:
≥500N
Working Current:
160mA/80mA
Surface Treatment:
Electroplating
Suitable For:
All Kinds of Single/Double Door Fire Doors
Installation:
Floor InstallationWorking Mode
Package List:
1 x Door Suction :
1 x Accessory :
1 x Screw Pack :
It cannot connect to 220 or 110V. :

Вака можеби ќе ви се допадне..