• Свеж
Благодатта Розова Лебед и Срца Музички Мобилен од Кикирики Школка
zoom_in

Благодатта Розова Лебед и Срца Музички Мобилен од Кикирики Школка

DEN 1317.60

Од стока
check Во продавницата

Слатка лебеди и срца танц надземни во мјузикл мобилни страна На Peanutshell.Прекрасна сатен кавга детали додава заоблени крошна.Четири крунисан лебеди трепет со крилја на меки tulle.Срцата и лебеди круг заедно суспендиран од grosgrain панделки.Крошна рака е опфатено во moire тафт и се вклопува безбедно да стандард креветчето.

Вака можеби ќе ви се допадне..