• Свеж
Houchu Моден Дизајн Едноставна Цвеќиња Hairpin Легура Бисер Корејски Стил Headwear Коса Додатоци Пет-Заб На Коса И Чешел Кристал Коса Стап(C)
zoom_in

Houchu Моден Дизајн Едноставна Цвеќиња Hairpin Легура Бисер Корејски Стил Headwear Коса Додатоци Пет-Заб На Коса

DEN 68.88

Од стока
check Во продавницата

Предмет Тип : Headwear.Материјал : Алуминиум.Боја : Сребро,Злато.Големина на : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm.Пол : Жените И Девојките.Повод : Секојдневниот, Партија,Engagement Gender : Жени,Girls Material : Alloy Pakage : 1 компјутер на Косата со Чешел или 1 компјутер од Hairpin Size : A,D,E : 7*4cm,B,C,F,G : 8*3cm Item Тип : Headwear Style : Fashion Color : Сребро,Gold Note : бојата е предмет на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..