• Свеж
Мускулите Ролери Стап Massager Ролери Стап Целулитот Нога Назад Нога Massager Ролери Акупресурата Точка Ролери Држи Црна
zoom_in

Мускулите Ролери Стап Massager Ролери Стап Целулитот Нога Назад Нога Massager Ролери Акупресурата Точка Ролери

DEN 468.00

Од стока
check Во продавницата

Пластични Ролери Возен Massager Целосна Масажа На Телото Се Држи Јогата Релаксира Род Црна.Користете го за да ги смири нервен нерви, промовира циркулацијата на крвта и направи да се чувствувате опуштено и ослободување на заморот.Се тркалаат massager на грбот, главата, вратот, половината и рамената, телиња, бутовите, или масажа со другите.Повторете тркалање за масажа во погодената област.За длабоко ткиво масажа, само се зголеми применува притисок.Висока густина пластика, трајни, не е лесно да попуштат.Боја : Црна Опис На масажа клуч е направен од премиум пластичен материјал, издржлив и практични.Можете да се тркалаат масажа на грбот, главата, вратот, половината и рамената, телиња, бутовите, или масажа со другите.Тоа може да се користи за да се смируваат нервите, го промовира циркулацијата на крвта, и направи да се чувствувате опуштено и ослободување на заморот.Карактеристики - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Size : За 43x3x3cm. - Висока густина пластика, трајни, не е лесно да попуштат. - Се тркалаат massager на грбот, главата, вратот, половината и рамената, телиња, бутовите, или масажа со другите. - Користете го за да ги смири нервен нерви, промовира циркулацијата на крвта и направи да се чувствувате опуштено и ослободување на заморот. - Повторување на тркалање за масажа во погодената област.За длабоко ткиво масажа, само се зголеми применува притисок. - Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Пакет Вклучувајќи 1 x Пластични Ролери.

Вака можеби ќе ви се допадне..