• Свеж
A3 Уметност Носење Торба, Цртање Одбори Торба Црна Водоотпорни Ткаенини Сликарство Водоотпорен Перница, Таписерии за Сликарство за Уметност(8K Црна Преносни Сликар?
zoom_in

A3 Уметност Носење Торба, Цртање Одбори Торба Црна Водоотпорни Ткаенини Сликарство Водоотпорен Перница, Таписерии

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Нерѓосувачки челик метал патент, лесен за употреба, долго‑траен, побрзо и пазарот на енергија за да ја отворите ранец.Исклучителна тока, на тока на рака може да се прилагоди слободно да одговараат на луѓето на различни височини.Секој рамо, рака конекција е засилен со knotting машина, што го прави повеќе издржливи.Одберете високо‑квалитетни материјали за целосна заштита на не‑водоотпорен објекти како што се цртање одбори и лицето ткива.Со преклопување на рамо ремени, 4 ремени се поцврсти и имаат дури и сила, која може ефикасно да се спречи рамо замор.Функција : 1. Исклучителна тока, на тока на рака може да се прилагоди слободно да одговараат на луѓето на различни височини.2. Секој рамо, рака конекција е засилен со knotting машина, што го прави повеќе издржливи.3. Нерѓосувачки челик метал патент, лесен за употреба, долго‑траен, побрзо и пазарот на енергија за да ја отворите ранец.4. Одберете високо‑квалитетни материјали за целосна заштита на не‑водоотпорен објекти како што се цртање одбори и лицето ткива.5. Со преклопување на рамо ремени, 4 ремени се поцврсти и имаат дури и сила, која може ефикасно да се спречи рамо замор.6. Чанта ивица дизајн, гума и ивица носат‑отпорни, рака стража, стабилен и удобен за носење.Спецификација : Предмет Тип : Сликарство Backpack Product Боја : Black Commodity Материјал : Canvas Product Големина : Прибл. 53 40cm x / 20.9 x 15.7 in Features : 1. Направен од висок квалитет на платно ткаенина, силни и издржливи;2. Може да се врши од страна на рака или за на рамо, лесно да се чисти и лесно да се носат кога излегувам;3. Долг животен век.Пакет Листа : 1 x Сликарство Backpack Note : Прирачник за мерење со мали грешки.

Вака можеби ќе ви се допадне..