• Свеж
Hearangel ЛАК Железнички Адаптер Додатоци за Comta ii Comta iii Тактички Слушалки
zoom_in

Hearangel ЛАК Железнички Адаптер Додатоци за Comta ii Comta iii Тактички Слушалки

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

Железнички адаптер за лачно железнички, од headband verion да шлем монтажа верзија, нудат user-friendly искуство.Со целосна 360-степен rotative дизајн, да зачувате простор додека не го користите.Compatibel со comta ii comta iii airsoft слушалки, лесно да го инсталирате, повеќе удобно користење искуство.Шини на адаптерот може да одговара со најголем опсег на Ops-Core БРЗО шлемови, ACH шлем, MICH шлем,итн.На ЛАК песна е инсталиран под страна на шлем, што го прави полесно да ги менувате позицијата на тактички слушалки.Изработен од ABS materails ,трајни и sturdy Only компатибилен за comta ii comtac iii слушалки, другите ќе не се компатибилни.

Вака можеби ќе ви се допадне..