• Свеж
SUTK 180V-260V Напојување ETH ATX Рударство Напојување 2600W 2400W 2000W BTC Рудар Поддршка 8 Екранот Картички графичкиот процесор за BTC Рударство Екипаж (Боја : 2000W напон 220V)
zoom_in

SUTK 180V-260V Напојување ETH ATX Рударство Напојување 2600W 2400W 2000W BTC Рудар Поддршка 8 Екранот Картички

DEN 2292.00

Од стока
check Во продавницата

бакар излез жица и доволно материјал & трансформирање го оценувате Користење на нова largecapacity големи магнетен прстен материјал, ефикасност е многу стабилна.Тешки-должност заштита, вклучувајќи Текот Напон Заштита, Под Напон Заштита, во Текот Тековната Заштита, во Текот на Моќ Заштита, и Краток Спој Заштита.Ефикасноста е како што е 95%, кои може да се намали на електрична енергија записи.Повеќе заштеда на енергија!Повеќе еколошки!.Излезот не се променат со влезниот напон, така што ќе може да се добие многу стабилен излезен напон, навистина се заштити компјутерот.Тивка, добра за домашна употреба.Поддршка 160 V-220 V напон, Поддржува 8 -на крајот на графички картички.Спецификација : име на Производ : 2000 W рудар моќ supply Input напон : AC 180 V~240 VSupport графичка картичка : 8 Colour : Black Size : 15 x 14 x 8.6 cm Rated моќ : 1800 WMaximum моќ : 2000 WThe пакетот вклучува : 1 x рудар напојување.

Product name:
2000W miner power supply
Input voltage:
AC 180V~240V
Support graphics card:
8
Colour:
Black
Size:
15 x 14 x 8.6cm
Rated power:
1800W
Maximum power:
2000W
The package includes:
1 x miner power supply :

Вака можеби ќе ви се допадне..