• Свеж
Vintiquewise QI003546.L Seagrass Овошје Леб Кошница Лента со Рачки, Големи, Кафеави
zoom_in

Vintiquewise QI003546.L Seagrass Овошје Леб Кошница Лента со Рачки, Големи, Кафеави

DEN 1121.04

Од стока
check Во продавницата

Големина : 19. 5" W x 12. 5" D x 5. 25" H. Составен од трајни seagrass материјал.Многу внатрешен простор.Совршено се вклопува во со која било ложа, кабината, или селски оркестарот тема.Рачки за лесно носење. Екранот, им служи и ги красат со овој природен seagrass кошница.Пространа фах внатрешни работи ви овозможува да ги чувате многу храна, овошје и леб уредно прикажува на екранот.Природни seagrass состав ги поканува сите селски шарм во секоја соба се сместени.За лесна за носење, на послужавник вклучува 2 рачки за дополнителна погодност и фах подобрување.За рустикален тематски кафуле, плакарот организација, или countertop декорација оваа кошница прави селски оркестарот горди.

Вака можеби ќе ви се допадне..