• Свеж
Дополнителните Бебе Moccasins (Италијански Кожа) Бебе Чевли, Мека Единствена Бебе Чевли, Новороденчињата, Доенчињата & Години - Рачно Изработени Вистинска Кожа Бебе Мом?
zoom_in

Дополнителните Бебе Moccasins (Италијански Кожа) Бебе Чевли, Мека Единствена Бебе Чевли, Новороденчињата, Доенчињата

DEN 600.00

Од стока
check Во продавницата

Нашите деца ја тестираме и нашата симпатична бебе чевли пред да се стави на пазар за да се обезбеди ние ви нудиме само најдобрите чевли за вашето бебе.ПОВЕЌЕТО ВНИМАТЕЛЕН & СТИЛСКИ БЕБЕ ПОДАРОК : Бебе регистар, бебе туш или полот откриваат партија - изненадување очекуваат родители со повеќето симпатична бебе подарок и се стави насмевка на нивното лице!Нов Чекор – Нов Пат!Така подарок посебен и авантуристички бебе или дете учење како да ползи и да одиме и да се качат на животот е патување со нашите високо квалитетни бебе moccasins кои ќе ги заштитат своите мали нозе и да изгледам премногу.Воведување На Бебето Moccasins Со Мала Пчела Mocs!Дизајниран да биде совршен за двете момчиња и девојки без разлика дали тие се новороденчињата, доенчињата или години, нашата симпатична бебе moccasins со работ доаѓаат во широк спектар на бои и големини од Новородено до 18 – 24 Месеци!Ние правиме секој чевел од страна на рака, исклучиво со користење на високо квалитетни италијански кожа, внимателно извори на хром-слободен еко кожа, така што нашите бебе moccasins се противалергиски, хемиски слободно и безбедно за вашето мало бебе.ГИ САКАМ ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Малку Пчела Mocs е семејна сопственост и семејството управувана бизнис и наш врвен приоритет е вашата и вашите скапоцени бебе е задоволство и среќа.Кожа за ѓон.ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШЕТО БЕБЕ УДОБНОСТ : Специјално дизајнирани за вашето бебе удобност и да се заштити од мали нозе, нашето бебе moccasins функција лизга-отпорни флексибилни мека единствениот кој ги промовира природните нога движење и развој.На еластичен Т - Рака еластична бенд ги обезбедува на вашето бебе нозете и го прави многу лесно да се стави на и полетување.Доаѓаат во широк спектар на бои за да изберете од и со големини од Новородено до 2 y.Секој дизајн е внимателно се тестирани од страна на нашиот сопствените деца да се обезбеди вашето бебе удобност и сите наши бебе чевли се карактеризираат лизга-отпорни флексибилни мека единствениот кој ги промовира природните нога движење и развој.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ВИСТИНСКА КОЖА ОД ИТАЛИЈА : Индивидуално рачно изработени во Европа користејќи исклучиво внимателно извори хром-слободен еко италијански кожа од највисок квалитет, нашата бебе moccasins се противалергиски и хемиски мирис за слободни.Ние сме толку сигурни во врвен квалитет на нашите moccasins дека ние се врати секој пар со 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА!Кликнете на "Додади во Кошничка" Сега со мир на умот.На еластичен еластична бенд кој преминува на врвот на чевли да ги направи многу лесно да се стави на и полетување - и - ги обезбедува на вашето бебе нозете така што тие не падне во текот авантуристички индексирање или шетаат.о, наоѓање на совршен пар на moccasins за вашето новороденче, доенче или дете е бриз.Ова треба возеше нас да се стави заедно на нашите физика и инженерство потекло и воспоставување на нашите креативни семеен бизнис во Украина – Европа со инспирација да им понуди на сите родители во светот висок квалитет, рачно изработени со љубов и безбедно обувки за нивните бебиња.Направен во Украина.СИМПАТИЧНА MOCCASINS ЗА НОВОРОДЕНЧИЊАТА, доенчињата & ГОДИНИ : Фали стилски, симпатична и унисекс дизајн со малку работ, нашето бебе moccasins се направи повеќето симпатична пар на бебе чевли за вашите скапоцени момче или девојка.Секој Нов Чекор Е Нов Патување За Вашиот Малку Една Понуда Ги Совршен Чевли Да Се Стави На Нивните Најдобро Нога Напред!Се родители себе на две убава малку девојки - знаеме дека животот со бебе е полн со нови искуства и скапоцени моменти, и ние се разбере вашата потреба да понуди само на најдобар квалитет и безбедна облека и обувки на вашето дете.

Вака можеби ќе ви се допадне..