• Свеж
Ратан Леб Кошница Ткаени Складирање Кошница Кујна Плетен Леб Кутија Ратан Играчки Чување На Кутии Плоштадот Овошје Плоча Коцки Организатор Дома Декор
zoom_in

Ратан Леб Кошница Ткаени Складирање Кошница Кујна Плетен Леб Кутија Ратан Играчки Чување На Кутии Плоштадот Овошје

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

❤️ МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив, храна-одделение рачно ткаени полипропилен влакна. ❤️ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Дома декор организатор, креативен, складирање, корпата за овошје, зеленчук, леб, храна служат за складирање, чување или на екранот.Исто така може да се користи како се фати сите јадење за вашите клучеви, паричник, мобилен телефон,црвено вино и повеќе. ❤️ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : мала тежина и здрав со телото, Може да се сместат повеќе храна или материјали, Мазна ткаени појас се заштити вашата рака од повреда. ❤️ УПОТРЕБА СЦЕНАРИЈА : добра да го користите дома, во канцеларија, ресторан, овошје продавница и многу повеќе. ❤️ МЕРКИ : 40cm / 15.75" x 30cm / 11.81" x 8cm / 3.15" (Dxšxv). 【Вовед】 убава кујна кошница направени од ратан, одлично за чување фрла, перници, влечки и сл.Одлично да се користи и како канцеларија десктоп организатор, кабинет или полица организатор бин, се организирате вашата бања toiletries, канцелариски материјали и уметности и занаети.Чувајте се и сешто, од овошје, зеленчук, провизии предмети , toiletries да чистење на материјали и добра идеален за разни леб/rollls, бонбони, крекери, прст храна и други закуски.рачки направи овие кутии лесно да се отстрани од полиците.Овие отвори кутии на пластични кошници се големи за да ги организирате вашите бања toiletries, детергенти и чисти алишта до станува се подредени. 【Карактеристики】 1. Имитација Ратан PP, добар квалитет, еко-пријателски. 2. Полиран површина, мазна површина и без проблем. 3. Рачно изработени кошница за леб, кујна употреба, на плоштадот ратан овошје кошница за овошје превозникот, фабрика тенџере маска или складирање. 【Спецификација На Производот】 1. Материјал : Храна-одделение рачно ткаени полипропилен влакна 2. Боја : Кафена, Кафена + Ориз, бел 3. Големина : 15.75" x 11.81" x 3.15" (Dxšxv) 【Пакетот Вклучува】 1 Pcs x Имитација Ратан Леб Кошница 【Забелешка】 1. Рачно изработени производи и упатство за мерење, ве Молиме овозможи за мала големина грешка и размислете за тоа пред да ги купат. 2. Ако производите се имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе бидеме ентузијасти да се реши тоа за вас, ви благодарам.

Вака можеби ќе ви се допадне..