• Свеж
Cordless Воздух Duster, KEYNICE 2-во-1 Прашина Почиста и Вакуум, 6000 Батеријата, 10W Брзо Полнење, Моќен 36000 ВРТЕЖИ во минута, Електрични Воздушниот Компресор за Чистење Прашина Crumb
zoom_in

Cordless Воздух Duster, KEYNICE 2-во-1 Прашина Почиста и Вакуум, 6000 Батеријата, 10W Брзо Полнење, Моќен 36000

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

【2-во-1 Прашина Удар & Вшмукување】 Овој пренослив воздух duster има 2 начини на дува и вшмукување прави чистење функција повеќе моќни и згодни.Користете го за да се удар од прашина и мали остатоци од вашиот автомобил, дом или канцеларија, а потоа и си го цица ги настрана.Тоа не е само една моќна рачни правосмукалка, но исто така компресор почиста. 【2 Млазници за Чистење】Нашите cordless воздух duster доаѓа со 2 млазници за различни апликација. 1 четка млазницата за повеќе темелно чистење (погоден за некои потешки за чистење прашина). 1 круг млазницата за дува или вшмукување прашина.Кога компјутерот и додатоци имате некои тврдоглав прашина, можете да ги користите овие млазници за чистење повеќе брзо и ефикасно.Ако не можат да го вклучите или млазницата е скршен, ве молиме контактирајте со нас. 【Две Брзини Прилагодливи】Постојат два правец на ветер прилагодливи, можете да изберете соодветна брзина да се чисти различни нешта.Неговиот мотор овозможува максимална ротирачка брзина достигне до 36000 ВРТЕЖИ во минута. 【Полнење Електрични Воздух Duster】 Изградена-во голем 6000 акумулатори се овозможи оваа duster да се кандидира за долго време континуирано( врз основа на брзина и да изберат, мала брзина може да се кандидира за 90 минути, со голема брзина може да се кандидира околу 30 минути) .Тип-c и 10 W брзо полнење, целосно да ја наполните во 3 часа, и не се грижи за оштетување на полнење на пристаништето поради обратна вметнување.Answer : ___________________________ Note : не вклучува задолжен за полнење.Ве молиме да користите 2 A адаптер за полнење на тоа, и ако индикаторот светлина е блескави, ве молиме да наплаќаат за тоа. 【Мулти-користете & Еко-Пријателски】 Тоа може да се користи за повеќето уреди како што се компјутер, тастатура, лаптоп, копија машина, медицинска опрема, камера, итн, кои се вашите традиционални wiper или duster не може да се исчисти.Алтернатива за компримиран воздух, евтини и nontoxic, научно е дизајниран да ги задржи двете чистота и Еко-стил, па можете да заштедите пари, наместо да ја купи конзервирана воздух некогаш повторно.Тоа е зошто дури и тоа не е моќен како воздух може, но сепак мислам дека е добра замена.

Вака можеби ќе ви се допадне..