• Свеж
ЛОЛА Mondo Утописки Мал Ранец
zoom_in

ЛОЛА Mondo Утописки Мал Ранец

DEN 1665.60

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Најлон.Увезени.Рака се Откажат : 706655643400 инчи; Џебови : 1 лизга, 2 надворешноста.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.На "Mondo" Колекција е наменета од Сочни бои на crinkled изми најлон, акцентирани со буци обоени патентите.Внатре, розова bubblegum варовит мат најлон поставата и костим за капење добиени мрежа слајд џеб се стандардни.На еден дрзок "id" Печ во внатрешноста, им овозможува на сопственикот да се наредени тврдат дека својата торба и детали надвор "и како награда добиваат".Утопискиот ранец е дизајниран за секој ден авантури - со психичка на ниво на интуитивен џеб дизајн - тоа е едноставно супер симпатична!.

Вака можеби ќе ви се допадне..