• Свеж
Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Слон Наводнување Цвеќиња Цртан Филм
zoom_in

Суета Послужавник, Казанчето Складирање Послужавник, Смола Када Фах Бања Послужавник, Слон Наводнување Цвеќиња

DEN 710.40

Од стока
check Во продавницата

♥Dimesions - 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи. ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак станот во вашиот случај или торба. ♥Единствен ден на Мајката и Мајка роденден на денот на Благодарноста Божиќ подароци за да ја искажете вашата љубов кон вашата мајка. ♥Стави тоа во бањата или кујната, а ќе се мијат твоето рака, не прават јадења или да се подготви оброк. ♥Удобен и практичен кожа јадење, со доволно голема меморија за да се одржи вашата прстени, обетки и ѓердани или други мали нешта, може да се стави на вашиот салон.

Вака можеби ќе ви се допадне..