• Свеж
Влечки За Жените Мода Секојдневен Чевли Дише Отворено Чиста Боја Влечки Удобен Флип Апостолки
zoom_in

Влечки За Жените Мода Секојдневен Чевли Дише Отворено Чиста Боја Влечки Удобен Флип Апостолки

DEN 147.60

Од стока
check Во продавницата

Совршен за морето на плажа, песоци, базен, езеро, пешачење, кампување, отворен куќа, гостин лекување, дома, на улица повик, мода, итн.Увезени.клипот затворање.СМЕЛИ БОИ : Нашата крзно слајдови доаѓаат во широк спектар на бои да се оди со секоја сезона или тема.Не грижете се, тие доаѓаат во црно!.МУЛТИ-ЦЕЛ : Одлична за вашиот секојдневен куќа чевли кога релаксирачки дома, но, исто така, совршен за градинарство и одење на кучето.Можете да го носат нив слободно дома во дневната соба или во спалната соба.Можете исто така чекор надвор од куќата за да се извлече утро хартија во градината или проверка на поштенско сандаче без префрлување чевли.Исто така, совршен за патување и одмор се носат.Заедно со дише памук горниот и удобност кадифен руно обвивка, тоа ќе тивко се заврши твоите нозе, и да понудат на екстремно топло и удобност.На faux крзно влечки направен од висок квалитет на кадифен.Ги комбинира класичен кафеава боја стил со кадифен јака дизајн.Услуга : Квалитетот е Ние Прв Приоритет-Да се произведе квалитетна ткаенина за нашите клиенти, ние секогаш да изберете повеќе удобно ткаенина и НИКОГАШ не жртва детали за квалитет за цена.-Ако кој било проблем за нашите предмети, ве Молиме испратете порака до нас,Ние ќе се обидеме да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми.Ние сме 100% посветени на задоволството на клиентите.-Ако сте задоволни со нашиот производ или услуга,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации!Високо квалитетен материјал,удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,го подобрува држењето на телото Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка Или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Лесни одење чевли,Погодно тока рака дизајн,Cushioned selectinsole,мода и индивидуалност, Погодна за отворен одење,Рекреација,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики,боја на кожата здрав и стилски.Секојдневен чевли,Плажа чевли, партија чевли ,Не се лизга, лесни, , дише Лесно да се носат ги тргнеме!Совет стилски дизајн, очите, личност,Ние имаме повеќе големини дизајн за Вас и вашето семејство или љубовник Или пријатели одберете.

Вака можеби ќе ви се допадне..