• Свеж
SUTK Напојување 1600W ATX ПСУ Рударство Напојување 1600W BTC Рудар Напојување за rx 470 rx 480 rx 570 6 графичкиот процесор Поддршка 12V antiminer
zoom_in

SUTK Напојување 1600W ATX ПСУ Рударство Напојување 1600W BTC Рудар Напојување за rx 470 rx 480 rx 570 6 графичкиот

DEN 6792.24

Од стока
check Во продавницата

Поддршка 8 парчиња графичка картичка(Моќ е помал од 1600 W). 2000 W напојување, ефикасност,многу тивко,стабилни перформанси.Со нови големи capacitor и големи магнетен прстен материјал, ефикасност е многу стабилна.Овој професионален префрлување напојување е дизајниран за рударска машина со ефикасност и конверзија стапка.Тоа е широко се користат во рударството.Со EMC Анти-електромагнетни Пречки - бакар излез жица и доволно материјал 2. Црвено плус паста двоен процес;3. Сите бакарна жица со позлатени терминали;4. време стареењето со load5. температурата трансформатор.6 : ПРЕСТАПНА : Активни PFCConversion Ефикасност : Max 92%за Безбедност за заштита : OCP/SCP/OVP/UVP/OPPApproved со Rohs, CE, FCCUse за рударска машина(моќ 6 графичка картичка машина), која е под 1800 watt Use за рударска машина која е под 1800 вати како A6 A7 S5 S7 Б3 C9 Д3 E9 L3+ R4for повеќе информации и детали,контактирајте со нашиот salespackage : 1* 1600w моќ supply1*power Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..