• Свеж
Ноктот Clippers Set - Нокти Clippers Преносни Сет, 16 во 1 Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Датотека Остри за Мажи & Жени, Ноктите Clipper Комплет за Мажи & Жени со Пренос
zoom_in

Ноктот Clippers Set - Нокти Clippers Преносни Сет, 16 во 1 Висока Прецизност Нерѓосувачки Челик Машина Датотека

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

❤【Најдобар Помине Clippers поставите】Овие нокти педикир комплет се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и никогаш не ' рѓа, убава, остри, цврсти, трајни, преносни, удобен, здрав и сигурен убавина tools да се заштити вашето здравје.ноктите clippers поставите црни нокти поставите ноктот секачи помине ножици. ❤【Мулти-Функционални Грижа Поставите】функцијата на повеќето помине комплет е базирана врз средување на ноктите додека нашите полнење има различни функции, вклучувајќи рака грижа, нога нега и лицето третман, кои може да ги исполни вашите сите видови на потреби во секојдневниот живот. ❤【Лесен за Употреба, Не се лизга се Справи со Дизајн】ергономски дизајн, висок квалитет, од нерѓосувачки челик, не е лесно да падне.Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите.Обезбедува удобен и релаксирачки нега на живот, лесно да се сфати и да се намали заморот.ноктите clippers поставите црни нокти поставите ноктот секачи помине ножици. ❤【Лесно да се Носат и Продавница】Нашите нокти во собата е направен од висок квалитет на кожа случај, убава и светлина, издржлив, лесен за складирање и за носење, и заштедува простор, совршен за патување и во секојдневниот живот!ноктите clippers поставите црни нокти поставите ноктот секачи помине ножици. ❤【Најдобра Услуга】 Ние ви нудиме високо квалитетни нокти комплет со најдобра цена.Ако квалитетот прашање се случи во рок од 30 дена, се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.Ноктите Clipper Поставите Шминка за Убавина Алатки Помине Clippers Преносни Поставите 16-Парче Виткање Пакет Нокти Care Describe : Лесен и пренослив помине clippers сет, 5 бои, две групи, за да се задоволат различните потреби.Ги задоволуваат секојдневните потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Тоа е дефинитивно најдобар избор за жени, мажи, стари лица, членови на семејството, љубовници и пријатели.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, има одличен анти- ' рѓа функција, трајни, остар и практични.На кожа случај е направен на СТП кожа со многу исклучителна изведба.Удобен за носење, лесно за чување, многу погодна за семејни употреба и патување.Големина : 14x12cm / 5.5x4.7in Include : 1 сет на ноктите алатки (16-парче сет).

Вака можеби ќе ви се допадне..