• Свеж
Dlafukids Бебе Туш Капа Мека и Прилагодливи Бања Стакло Капа за Деца Деца Деца Коса, Миење и Капење за Заштита на Ушите и Очите
zoom_in

Dlafukids Бебе Туш Капа Мека и Прилагодливи Бања Стакло Капа за Деца Деца Деца Коса, Миење и Капење за Заштита

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. Издржлив Материјал и Удобен за носење:Dlafukids Туш Капа е направен од премиум PP и TPE материјал кој е мек, светлина и еднократно.Тоа се протега малку да им помогне на ззп остане на сигурно, но нема да ги споделите вашето бебе да се чувствува силно и непријатно. 2.Прилагодлива големина : бања капа одговара на вашето бебе глава на обемот од 13-21 инчи и тоа е погоден за 6 месеци до 12 години деца.Ве молиме мерка на вашето бебе е обемот на главата пред да ја купите. 3.Направи Шампон Време Полесно : Со Dlafukids Бебе Бања Стакло, нема повеќе fussing или месинг за време бања време!Бања стакло може да се задржи вашето бебе чувство безбедно за време на бања време со одржување на вода и suds од постигнување на вашата деца' очи и уши. 4.Лесно чистење и Мултифункционален : Бања шапка е Водоотпорен, така што само користење на вода за да се измиете.И Dlafukids децата бања shield е исто така одлична за фризури и сонцето сенчење, како и. 5.По-продажбата на гаранција:Само кликнете на додади во кошничка на оваа страница да го нарачате.Ние сме уверени за нашите производи и знаете што ќе ви се допадне, доколку имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.

Вака можеби ќе ви се допадне..