• Свеж
Крајот Мажи Жени Поларните Руно Топло Slouchy Зима Beanie Шапка
zoom_in

Крајот Мажи Жени Поларните Руно Топло Slouchy Зима Beanie Шапка

DEN 2217.60

Од стока
check Во продавницата

Руно.Ткаенината е мека, кожата-пријателски, лесни и еластичен, што дава прекрасни пот wicking, брзо сушење и dustproof перформанси.Може да се користи како шлем лагер за да се намали триењето и да се спречи пот од кои доаѓаат во твоите очи.Идеален за велосипедизам, качување, планинарење, риболов, водење и други активности на отворено.Шефот на турнеја : 55-61cm.Пакет се вклучени : 1pcs Зима Черепот Капа.

Вака можеби ќе ви се допадне..