• Свеж
Најк Бебе Booties (2-Пара)
zoom_in

Најк Бебе Booties (2-Пара)

DEN 362.64

Од стока
check Во продавницата

68% Памук, 29% Полиестер, 3% Elastane.Увезени.Ткаенина обвивка.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Два пара на booties.Мека поврзана ткаенина.Фудбалска топка rib манжетни за сит, удобно се вклопуваат.Извезена swoosh на врвот на стапалото. 3-pack bootie чорапи од Nike.Најк 3-pack bootie чорапи 62% памук, 34% полиестер, 2% elastane, 2% најлон Машина за миење ладно Увезени.

Вака можеби ќе ви се допадне..