• Свеж
Рене Rofe Бебе Девојки' и Бебето Момчиња Кревет & Бања Колекција Маскирани Крпи 25 x 25, 3-Pack (Розева)
zoom_in

Рене Rofe Бебе Девојки' и Бебето Момчиња Кревет & Бања Колекција Маскирани Крпи 25 x 25, 3-Pack (Розева)

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Кревет Одличен За Сушење Исклучување на Бебето или Подарок тоа Да Пријател.Направен Од Супер Мек 60% памук, 40% полиестер.Машина за Миење Пред да ја Користите во Ладна Вода.Рене Rofe Бебе Кревет & Бања Колекција Карактеристики Супер Меки и Абсорбента Тери Маскирани Крпи во Удобен 3 Пакет.Слатка.Безвременски.Класичен.Тендер.Овие зборови совршено ја сфатија суштината на нашата Рене Rofé Бебе бренд.Ние дизајниран сеопфатен асортиман на layette, подароци, и да ги преземат-me-home сетови што се донесе на ниво на слатка софистицираност на секојдневните бебе се носат и од суштинско значење новороденче производи.3-Pack Супер Меки и Абсорбента Тери Маскирани Пешкири за Бебето Момчиња и Бебето Девојки. 25" X 25".Вклучени во голем 25 inched од 25 инчи.Совршен Маскирани Крпа Големина за Babys.Вклучени во 3 Различни Бои за да Изберете Од.Совршен Прилог на Babys " Првиот Бања Опрема.Бебе Крпа може да се користи како Облека или Бања Пешкир.Абсорбента и Супер Меки Дизајн.Мека Доволно за Бебешка Кожа, Тешко е Доволно за Машината за Перење.

Вака можеби ќе ви се допадне..