• Свеж
Замена за HP Pavilion17BY 17-од страна на 17CA 17-CA Лаптоп Горниот Случај Palmrest Тастатура, Touchpad Собранието Дел L48409-001 6070B1546701
zoom_in

Замена за HP Pavilion17BY 17-од страна на 17CA 17-CA Лаптоп Горниот Случај Palmrest Тастатура, Touchpad Собранието

DEN 1912.32

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1. [Квалитет на Објектот] - 100% Оригинални Сосема Нов за HP Pavilion17 BY 17-од СТРАНА на 17 CA 17-CA Palmrest Горниот Случај со НАС Распоред на Тастатурата и Touchpad Собранието Замена Дел.Ова не е компатибилен Ако вашиот trackpad со ". ПТП" на грбот лебл. 2. [Компатибилност] - Компатибилен за HP Pavilion17 BY 17-од СТРАНА на 17 CA 17-CA Palmrest тастатура Trackpad. 3. [ Производителот Дел Број(s) ] -L48409-001, 6070 B1546701. 4. [Гаранција] - F-ХОНГ обезбеди 120-ден гаранција против било производителот дефектен како што се мртви-на пристигнување (DOA), линии, видео неуспех, и светлото прекинување. 5. [Превозот Опис] - Ако вашата цел количество достигнува повеќе од 3, ние ќе ви испратиме брзо логистика, тоа превозот преку DHL/ФЕДЕКС express, тоа обично трае 3-5 дена до твојата адреса. ★ Функција : ★ ♥Состојба : 100% Вистински Нов Бренд Висок Квалитет на Горниот Случај Palmrest Со Тастатура и Touch Pad.Компатибилни Модели : за HP Pavilion17 BY 17-од СТРАНА на 17 CA 17-CA Дел број : L20193-001, 6070 B1546701, L22751-001, 6070 B1308101, L22750-001, L22749-001,6070 B1308103 Color : Црна 2019 Cover Тип : Palmrest Компатибилен Производ Линија : За Павилјон Компатибилен Бренд : За HP♥ Ставка Опис : за HP Pavilion17 BY 17-од СТРАНА на 17 CA 17-CA лаптоп Palmrest Горниот случај L24469-001 Тастатура рамки ★ Пакет Вклучуваат : ★ 1 парче Горниот случај Palmrest со touchpad и тастатура★ Информации : ★ Ве молиме проверете на сликата и compability одговара на вашата машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..