• Свеж
Newmind 1 Кутија 7-Големина 19mm 22mm 28mm 32-милиметри 36mm 45mm 54mm Безбедност Иглички Поставува Пакет на
zoom_in

Newmind 1 Кутија 7-Големина 19mm 22mm 28mm 32-милиметри 36mm 45mm 54mm Безбедност Иглички Поставува Пакет на

DEN 2232.00

Од стока
check Во продавницата

* Нашата силна & трајни безбедност игли со криви челик пролет брави се користи од страна на crafters. * Безбедно корисни тешки office алатки за DIY изработката, quilting, дизајн. * Секој сет од 700 круг челик безбедност иглички е спакуван во компактен патување случај за лесно складирање. * Користење на сврзувачки елементи како ватенка игли, јакна безбедност игли, име значка за безбедност на иглички или накит безбедност игли ,лесно се отвори лесно заклучување ,многу погодно за вашиот секојдневен живот. * Големи тешки безбедност игли за ќебиња, занаети, кожа, волна, платно, винил, текстил + повеќе,безбеден и здрав доволно за вашите потреби.Опис : - Безбедно корисни тешки office алатки за DIY изработката, quilting, дизајн - Нашата силна & трајни безбедност игли со криви челик пролет брави се користи од страна на crafters - Секој сет од 700 круг челик безбедност иглички е спакуван во компактен патување случај за лесно складирање - Употреба на сврзувачки елементи како ватенка игли, јакна безбедност игли, име значка за безбедност на иглички или накит безбедност игли ,лесно се отвори лесно заклучување ,многу погодно за вашиот секојдневен живот . - Големи тешки безбедност игли за ќебиња, занаети, кожа, волна, платно, винил, текстил + повеќе,безбеден и здрав доволно за вашата needs Specification : - Материјал : Челик - Size : 54mm,45mm,36mm,32-милиметри,28mm,22mm,19mm,Пакетот Вклучува : 700 Pieces/Кутија Челик Безбедност Игли : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Вака можеби ќе ви се допадне..