• Свеж
Bertech Зелена Маскирање Лента, 1 5/8 Инчи x 72 Метри
zoom_in

Bertech Зелена Маскирање Лента, 1 5/8 Инчи x 72 Метри

DEN 550.80

Од стока
check Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Полиестер.ЛЕПИЛО : Силикони.ДЕБЕЛИНА : 3.5 Мили - 2 Мили Филмот + 1.5 Мили Лепило.БОЈА : Зелена.АПЛИКАЦИИ : Anodizing, Електронски Собранието, боени, Соларен Панел Монтажа, и Влажна Облога Операции.

Вака можеби ќе ви се допадне..