• Свеж
Животно Маскирани Бебе Крпа Бебето Животно Бања Пешкир Ќебе Snuggler Ќебиња Новороденче Заврши Крпа Swaddling Ќебе за бебе соба Дете Доенче
zoom_in

Животно Маскирани Бебе Крпа Бебето Животно Бања Пешкир Ќебе Snuggler Ќебиња Новороденче Заврши Крпа Swaddling Ќебе

DEN 506.64

Од стока
check Во продавницата

Маскирани дизајн, ви помогне да се исуши вашиот babys коса, и да ја направат повеќе лесно да се заврши вашиот babys тело.Супер нежно против babyâ€s кожата, сува бебето брзо се додека завиткување на вашиот малку еден во удобноста.Идеален подарок избор за бебе деца на роденден, бебе туш, Божик, нова година, одмор, фестивали, итн.Машина перат и лесен доволно за да се суши брзо.Дизајнирани да издржат редовна употреба.Направи бања време бриз со ова бебе бања пешкир.Лесно текстура крпа добие бебе чисти, додека се обезбеди бебе е сува и атмосфера.Боја : Мечка Опис Нема потреба да се погледне подалеку, нашите маскирани бебе пешкири, се чувствуваме подебели, но не се тешки за бебето е нежна кожа, многу удобно да се користи.Тоа е одлично за двете девојчиња и момчиња, и погодна за новороденчињата, доенчињата да ги години.Направени од бамбус влакна, деца пријателски, кожата пријателски, безбедно и трајни производи за употреба.Карактеристики-Материјал : бамбус влакна -Size : 70.00 X60.00 X0.50cm,27.51 X23.58 X0.20in Пакет Вклучувајќи 1 x Бања Пешкир.

Вака можеби ќе ви се допадне..