• Свеж
Премиум Neoprene Може да Ракави 2 парчиња Pack Може да се Изолатори 12oz Стандард Може да Кулер Coolie Кожата Опфаќа Пиво Ладилници за 12 оз Стандард ред Бул, Michelob Ултра, Зачинет?
zoom_in

Премиум Neoprene Може да Ракави 2 парчиња Pack Може да се Изолатори 12oz Стандард Може да Кулер Coolie Кожата Опфаќа

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

3мм дебели премиум neoprene материјал, Издржлив, перат, обновливи и малку растеглив да се обезбеди совршена монтажа за повеќето 12oz редовни стандард конзерви и пивски шишиња.МНОГУ е ВАЖНО да го проверите големина како што е прикажано во слика 3 за да се обезбеди 100% во право фитинг пред да купите.Сокриј пиво може, insulate замрзнати пијалаци од вашите раце, да ги задржи вашите раце се исуши.Исто така, имајте на пијалаци за да остане ладно или топло подолго време.Секој ракав беше внимателно направени со раце, доволно добри за да се земе овие ракавите како подарок за пиво алкохоличари, пријатели и членови на семејството.Креирај нов стил во потрага за пијалаци лименки.Лесен и лесно да се носат, се направи повеќе посебни за средби, како СКАРА, Излети, фудбалски натпревари, birthday (роденден), појдовни активности, свадба партија.Исто така погоден за секојдневна употреба дома. 2 парчиња во еден пакет, 100% задоволство и животен пат квалитет гаранција со брзи/лесно сервис за поддршка. МНОГУ ВАЖНООдлично да се вклопи во 12 оз стандард може да пијалоци како кока кола, ред Бул, Michelob Ултра, Зачинети Seltzer, Навистина - Одлично .Премиум neoprene материјал и секој ракав беше sewed внимателно со рацете, издржливи, перат и еднократно, никогаш нема да бидете разочарани од нејзината quality Funny и стил, Случај Ѕвезда уникатни дизајни, достапни само во Случај Ѕвезда Продавница, доволно добра да ја искористам оваа поставите како подарок за пријатели или семејството members Life време квалитетен гаранција со лесен Случај Ѕвезда услуги на клиентите поддршка, tks за помагање Случај Ѕвезда Расте.

Вака можеби ќе ви се допадне..