• Свеж
Манган Челик Резба Диск 12 Заб Кружни Виде Ножот 3.5 во Аголот Мелница Додаток за Машини, Жолта
zoom_in

Манган Челик Резба Диск 12 Заб Кружни Виде Ножот 3.5 во Аголот Мелница Додаток за Машини, Жолта

DEN 342.96

Од стока
check Во продавницата

ОБЛИКУВАЊЕТО на СЕЧЕЊЕ на РАБОТ 12?забот полирање диск featutres обликувањето на сечење на работ која овозможува брзо и ефикасно отстранување на чипови и swarf.ВИСОК МАТЕРИЈАЛ резби во Дрво диск е направен од хард манган челик материјал, што е од високо квалитетни и трајни производи за долго време се користи.ШИРОКА ПРИМЕНА кружни виде ножот е погоден за дрво, резби во дрво, корен резба, чај фах полирање, кафе на маса, полирање, итн.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ сечилото обезбедува непречено и контролира, сечење и гравирање акција за да се зголеми своите перформанси.Се КОРИСТИ ЗА - 3.5 во мелење тркало е погодна за сите типови на меки и тврди дрво, што се користи за 16mm/0.6 во дијаметар агол мелење додатоци.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Полирање Disk Material : Манган Steel Teeth : 12 Tooth Color : Yellow Diameter : Прибл. 90mm/3.5 in Application : Погоден за сите типови на меки и тврди дрво.Може да се користи за машини, резби во дрво, корен резба, чај фах полирање, кафе на маса, полирање, итн.Пакет Листа : 1 x Полирање Disk Note : ве Молиме овозможи 1?3мм/0.04?0.12 во грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..