• Свеж
Кол-Parmer 365nm бранова Должина Замена на Цевка за УВ Гледање Кабинети, 15-Watts
zoom_in

Кол-Parmer 365nm бранова Должина Замена на Цевка за УВ Гледање Кабинети, 15-Watts

DEN 1090.32

Од стока
check Во продавницата

Моќност (w) : 15. Опис : Кол-Parmer 365nm бранова Должина Замена на Цевка за УВ Гледање Кабинети, 15-Watts.Број На Предмети : 1. Земја на потекло : Јапонија.Производот може да содржат траги количини на меркур; предупредува треба да се користат во кршење на, расчистување, превозот и/или отстранување на отпадот.

Вака можеби ќе ви се допадне..