• Свеж
Baasha Природни Дрвени Гребло Четки за Жените, Косата на Четки со Бамбус Наежвам, Големи Гребло Четка Дрво Плоштадот Detangling Пропустливи Четка Дрвени Наежвам, Бамбус Ко?
zoom_in

Baasha Природни Дрвени Гребло Четки за Жените, Косата на Четки со Бамбус Наежвам, Големи Гребло Четка Дрво

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

ДЕЛИКАТНА DETANGLING - Бамбус коса четка со круг завршува се многу понежен и побезбедни од пластични влакна.Бидејќи дупката е широка, тие се со помала веројатност да се пробие на косата кога се чешла.Се ГРИЖИ ЗА ВАШАТА КОСА : Лесно планирам низ тенка за да густа коса и detangle јазли со леснотија ,помош дистрибуција на природен масло рамномерно да се спречи опаѓањето на кршење, печат во сплит завршува и да се намали frizzy.Секојдневна употреба за подобрување на губење на текстурата и добивање поздрава,неспокојот помек и shinier коса.МАЗНА КОСА-Природни Бамбус Влакната на Косата Четка помогне да се природно состојбата на вашата коса, и еднакво дистрибуирате вашето губење на природните масла надолу косата вратило.Вашата коса ќе изгледа мазна, сјајна и се чувствуваат свилен мека!.МАСАЖА на СКАЛП - Масажа на плоштадот коса четка направена со заоблени краеви на влакната го стимулира протокот на крв во главата и го зголемува растот на косата.Покрај тоа, со повеќе крв на фоликулите на косата добиете повеќе исхрана, и се произведуваат повеќе себум.Тоа значи ќе имате поздрав и оптимално moisturized коса.ДРВЕНИ ГРЕБЛО ЧЕТКА : да се Чува воздушен притисок балансирана со посебни вентилација дупка дизајн и супериорен гума, со што на косата чешел повеќе еластични и удобно.

Вака можеби ќе ви се допадне..