• Свеж
Кејт и Лорел Сјур Декоративни Среден Век во Модерната Две-Ниво Постоечкиот Ѕид Полица со Злато Рамка и Цврсто Дрво, Орев Заврши
zoom_in

Кејт и Лорел Сјур Декоративни Среден Век во Модерната Две-Ниво Постоечкиот Ѕид Полица со Злато Рамка и Цврсто Дрво,

DEN 2303.76

Од стока
check Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Овој уметнички ѕид монтирани полица карактеристики прекрасен злато метална рамка и богата орев заврши.Овој лебдечки shelving единица зрачи со среден век модерен шарм.Оваа 2-нивоа декоративни постоечкиот ѕид полица oozes софистицираност.Целокупната димензии се 19-инчи висок x 19.5-инчи широка.Класичен дизајн има 2 цврсто дрво полица одбори за шик, класичен изглед.Уникатен shelving решение за прикажување на вашиот омилен кујна зачини, оркестарот акценти, канцеларија ситните или богатство колекционерски предмети.Тоа ќе изгледа убаво на ѕидот во дневната соба, канцеларија, кујна или било каде имате отворен ѕид простор.На издржливи завршница на овој лебдечки полица го прави лесно да се чисти, што ќе ви овозможи да се задржи во потрага убава за годините што доаѓаат.Едноставна монтажа е потребно.Робустен метал претходно биле вклучени се во прилог за безбедна ѕид екранот.На Кејт и Лорел Сјур 2-Ниво Постоечкиот Ѕид Полица е на мал простор пријателски полица со една прекрасна средината век модерен стил.Шик цврсто дрво полица одбори функција убав нивоа аранжман.Тесниот врвот полица создава шик помеѓу за мал објект на екранот додека повеќе значајни, долната полица го прави за домот, простор за чување книги, вазни, слики семејството и други tidbits.Оваа прекрасна единица со својот впечатлив злато метална рамка ќе заличи на која било соба и да ја покажат својата љубов на дизајн.Целокупната димензии се 19.5-инчи, широк од 19-инчи висок и 7-инчи длабоки.

Вака можеби ќе ви се допадне..