• Свеж
iEFiEL Бебе Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Пелена Покрие Bloomers Шорцеви Лак Вратоврска Фото Реквизити Партија Облека Сет
zoom_in

iEFiEL Бебе Бебе Момчиња 1-ви Роденден Облека Пелена Покрие Bloomers Шорцеви Лак Вратоврска Фото Реквизити Партија

DEN 251.76

Од стока
check Во продавницата

Машина За Миење.Облека е изработена од полиестер и памук, материјали, рачно перење, машина перат.Големина на Табела значи возраст се движи за бебе момчиња, но тие се за општи насоки само.Bloomers со еластична корселе и ногата отвори.Се вклопува во однос на традиционалните и крпа пелени.Појавување на прилагодливи лак вратоврска со затворач.Симпатична и стилски поставена за вашето бебе момчиња.Погоден за роденден, забава, фотографија, одмор, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Bloomers, 1 Pc Лак Вратоврска Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Памук .

Вака можеби ќе ви се допадне..