• Свеж
EuisdanAA 4 Парчиња M2x20mm Тема Филипс Вози Пан Главата Титаниум Завртка(Tornillo де titanio де cabeza plana Филипс де rosca de 4 piezas M2x20 mm
zoom_in

EuisdanAA 4 Парчиња M2x20mm Тема Филипс Вози Пан Главата Титаниум Завртка(Tornillo де titanio де cabeza plana Филипс

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 4pcs x Титаниум Завртка.Материјал : TA2/GR2; Главна Боја : Сребро Тон; Тежина : 1g.Тема Кол. : М2; Конец Должина : 20mm / 0.8"; Теренот : 0.4 mm.Главата Големина : 1.6 x 4mm / 0.06" x 0.16" (T*D); Одговара Филипс Диск Големина : #0(Tamaño де ла cabeza : 1.6 x 4 mm / 0.06" x 0.16" (T * D); Ajuste ел tamaño unidad де ла Филипс : # 0. Се вози Тип : филипс Диск; Глава Тип : Pan Head; Стандард : GB818; Конец Тип : Целосно Нишка(Tipo де unidad : Филипс Диск; Tipo де cabeza : Pan Head; Estándar : GB818; Tipo де hilo : completamente hilo.Euisdan AA 4 Парчиња M2x20mm Тема Филипс Вози Пан Главата Титаниум Screw Made на?индустриски TA2 чист титаниум/GR2 со добра отпорност на корозија и сеопфатен механички својства.TA2 се широко се користи во висока еластичност штанцување делови и отпорен на корозија структурни делови.Титаниум Завртка се широко се применуваат во anodizing, хемиски електролиза, металургија, разменувачи на топлина, индустриски цевки, итн.Карактеристики пан haed, целосно конец, филипс диск.Опис на Spanish Tornillo де titanio де cabeza plana Филипс де rosca de 4 piezas M2x20 mm Nombre del producto : Tornillo де titanio; Contenido del paquete : 4 piezas x tornillo де titanio Material : TA2 / GR2; Боја на директорот : tono plateado; Peso : 1 g Diámetro del hilo : М2; Longitud де ла rosca : 20 mm / 0,8"; Пасо : 0,4 mm Tamaño де ла cabeza : 1.6 x 4 mm / 0.06" x 0.16" (T * D); Ajuste ел tamaño unidad де ла Филипс : # 0 Tipo de unidad : Филипс Диск; Tipo де cabeza : Pan Head; Estándar : GB818; Tipo де hilo : completamente hilo.

Вака можеби ќе ви се допадне..