• Свеж
WONDERTIFY Африканска Жена Милениче Наметка Убави Сенки Блескав Здрава Кожа Кадифен Костим Смешно Милениче Облека со Маскирани Кутре Кошула се Справат за Кучиња, Мачки
zoom_in

WONDERTIFY Африканска Жена Милениче Наметка Убави Сенки Блескав Здрава Кожа Кадифен Костим Смешно Милениче Облека

DEN 2090.40

Од стока
check Во продавницата

Меки Материјали : Галакси Мачка Стапалки Милениче кадифен наметка со маскирани е направен од висок квалитет на руно материјал кој може да се обезбеди вашето домашно милениче е утеха на целиот ден, а исто така може да ги задржи вашите миленици топло.Прилагодлив : големина може да се прилагоди со два реда на snap копчиња.Тоа обезбедува совршен наметка за вашето домашно милениче и не е лесно да се стави на и полетување.Симпатична Погледни : Симпатична дизајн го прават вашето домашно милениче изгледа повеќе симпатична и привлечни.Исто така, може да се направи вашето домашно милениче да се издвоите.Погоден за божиќ партии и разни прилики.Широко се Користи : Во прилог да се користи како наметка, тоа исто така може да се користи како ќебе.Апликации : Ова домашно милениче кејп е погодна за внатрешна и надворешна носат во есен и зима.Кутре облека може да се користи во секојдневниот, патување, забава, фотографија или други празнична прилики да им даде на вашето домашно милениче поставен и симпатична изглед.Галакси Мачка Стапалки Милениче Наметка Акварел Креативни Kitty Шепа Космички Ѕвездена Кадифен Костим Смешно Милениче Облека Со Маскирани Кутре Кошула се Справат За Кучиња, Мачки, Облека, Бела Navy Pet Наметка лесно да се носат и полетување, мека и дише, убаво за мачки и мали dog Specifications : Материјал : Polyester There различни големини за да го изберете.Одговара за сите мали и средни раси домашни миленици!Ве молиме мерка на вашето домашно милениче е големина пред да нарачате, внимателно проверете ја големината на табелата во сликата, изберете соодветна големина, можете да го користите домашно милениче биста како што се набавка големина стандард.Ако вашето куче е големина е помеѓу 2 големини, изберете поголем големина.Големина : S-Должина на : 17.7 Инчен, Градите Дебелина : 16.5 Inch MДолжина : 21.7 Инчен, Градите Дебелина : 19.7 Inch L-Должина на : 25.6 Инчен, Градите Дебелина : 23.6 Inch Package вклучува : 1 Милениче Кадифен наметка со Маскирани.

Вака можеби ќе ви се допадне..