• Свеж
Newmind 10pcs 60mm Злато Метал Свадба Brooch Безбедност Иглички DIY Накит Наоди
zoom_in

Newmind 10pcs 60mm Злато Метал Свадба Brooch Безбедност Иглички DIY Накит Наоди

DEN 446.40

Од стока
check Во продавницата

* Материјал : Метал. * Должина : Околу. 60mm / 2.34 инч. * Добар квалитет,здрав и нема да се наведнуваат лесно. * Голема метал безбедност игли за сите вашиот занает проекти,шиење занаети,накит одлуки,quilting,DIY брошеви,зацврсти ткаенина или облека и многу други користи. * 10 Парчиња Метал Безбедност Иглички.Опис : - Добар квалитет,здрав и нема да се наведнуваат лесно - Голема метал безбедност игли за сите вашиот занает проекти,шиење занаети,накит одлуки,quilting,DIY брошеви,зацврсти ткаенина или облека и многу други употреби - Материјал : Метал - Должина на : Прибл. 60mm / 2.34 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Метал Безбедност Иглички.

Вака можеби ќе ви се допадне..