• Свеж
Ми Алма Автентични Плочка Налепници 24 PC Сет шпански Дизајн Ѕид Плочка Decal Совршен за Кујна Backsplash или Бања Плочки Винил Уметност Лесно да се Инсталира Кора и Стап (6x6 ?
zoom_in

Ми Алма Автентични Плочка Налепници 24 PC Сет шпански Дизајн Ѕид Плочка Decal Совршен за Кујна Backsplash или Бања

DEN 837.36

Од стока
check Во продавницата

24 PC СЕТ на Автентични Традиционални Плочки decals лесен за употреба само кора & стап.СОВРШЕН за renters!обновување на старите плочки во дел од трошоците!изгледа убаво и секогаш се отстранува!.АВТЕНТИЧНИ Слики од Вистински Гроздобер Традиционалните Плочки Подготвени да се применуваат на вашиот плочки.HIGE Дефиниција за Печатење - Врвен Квалитет, Многу Издржлив и Водоотпорен.ГОЛЕМА Вредност!Обновување на Кујната или бањата плочки Денес.

Вака можеби ќе ви се допадне..