• Свеж
ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Мини Преносни Фудбал Обука Деца Фудбал Цел Спортска Опрема М-G0611(Боја:Aurantium)
zoom_in

ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Мини Преносни Фудбал Обука Деца Фудбал Цел Спортска Опрема М-G0611(Боја:Aurantium)

DEN 2096.88

Од стока
check Во продавницата

Се користи Насекаде : Земете овој пренослив фудбал цел речиси насекаде со едноставност.Преносни Транспорт : На fiberglass и челична конструкција додадете стабилност додека се лесно да се постави и да ги симнат.Лесно е да се Обезбеди : Овој пренослив фудбал цел вклучува тај-долу земјата удели за поголема стабилност.Трајни Изградба : Нашите трајни, времето-отпорни фудбал цели направи практикување снимки забавно и лесно.Детска Љубов : Во специјални моменти, можеби ќе треба да се намали излегување надвор, тоа е добар начин да ги мотивира децата да го добие надвор и да имаат некоја забава/движење наместо да се репродуцира видео во собата.Тие ќе уживаат играјќи си.Пренослив, Виткање, Трајни, Trainning Играчка.

Вака можеби ќе ви се допадне..