• Свеж
Healifty 100Pcs Најлон Падна Колекција Брисеви Собираат Breakable за Еднократна употреба Грлото Брисеви за Oropharyngeal Примерок Колекција
zoom_in

Healifty 100Pcs Најлон Падна Колекција Брисеви Собираат Breakable за Еднократна употреба Грлото Брисеви за Oropharyngeal

DEN 347.76

Од стока
check Во продавницата

Овие корисни брисеви да може ефективно да се избегне вкрстена инфекција.Многу корисно.Тие се користат за прибирање на nasopharyngeal секрет како примерок за тестирање.Широко се применуваат во клиники, болници, лаборатории, лаборатории, и на други места во потреба.Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење на искуство.Ергономски дизајн за подобрување на пациентот удобност и ефикасност во примероци колекција.Опис На производот е сет на брисеви за собирање на фарингеална секрет.специјално дизајнирани за болниците за да се откријат дали луѓето се заразени.Тие се лесни и безбедно, така што ќе се чувствуваат многу удобно и опуштено.Карактеристики - Материјали : Најлон, ABS.- Боја : Бела.- Големина : 15 X0. 5 X0. 5 CM.- Широко се применуваат во клиники, болници, лаборатории, лаборатории, и на други места во потреба.- Овие корисни брисеви да може ефективно да се избегне вкрстена инфекција.Многу корисно.- Ергономски дизајн за подобрување на пациентот удобност и ефикасност во собирање примероци.- Тие се користат за прибирање на nasopharyngeal секрет како примерок за тестирање.- Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добра користење на искуство.Пакет Вклучувајќи 100 x Примерок Колекција Брисеви.

Вака можеби ќе ви се допадне..