• Свеж
Обичај Жирафа Име Ѕид Decal за Девојки Расадник Бебе Соба Mural Уметност Оркестарот Винил Налепница LD04 (22 W x 14 H)
zoom_in

Обичај Жирафа Име Ѕид Decal за Девојки Расадник Бебе Соба Mural Уметност Оркестарот Винил Налепница LD04 (22 W

DEN 2119.20

Од стока
check Во продавницата

ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Со цел да се Прилагодите на оваа Жирафа Име Ѕид Decal мора да нарачате и да се обезбедат информации потребни на исходот.Контактирате за ако имате било Истрага Пред да Нарачате.ВИСОК КВАЛИТЕТ Премиум Мат Финиш Винил Специјално Дизајнирани за внатрешен Дизајн.Не Се Евтини Квалитетни Материјали.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ - Лесен Чекор по Чекор Видео и Настава на Состојба се Опфатени со Ѕид Decal.БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА - Сите Наши Decals се Целосно Не-Токсични и не Содржи Штетни Хемикалии, па Тие се 100% Безбедно да се Користи кај Децата' Соби, Расадници и Playrooms.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД, Дизајнирана од страна на Pinkie Пингвин Мал Семејство во Сопственост на Бизнис.ТРАНСФОРМИРА ВАШЕТО ДЕТЕ СПАЛНА соба, ГРАДИНКА ИЛИ СЕКОЈА СОБА ВО КУЌАТА СО НАШИТЕ ИНДИВИДУАЛИЗИРА ЅИД DECALS - Нашите самолепливи decals се лесен и достапен начин да ги красат секоја соба.Можете да додадете специјални допир на било каква мазна површина – ѕидови, врати, прозорци, dressers, кревет рамки и огледала, и повеќе.Што подобар начин да се направи вашето дете е расадник издвоите? - Decals се целосно пренослив и нема да го остави зад себе леплива остатоци или оштетување на бојата под.Специјални лепило ви овозможува да се отстрани decal со никаков проблем, па не се грижи за оштетување на вашиот ѕидовите! - Високиот квалитет мат винил прави decals изгледа како тие се рачно насликани на ѕид, без да се расправаме на платното!Ми се допаѓа нашата градинка decals?Проверете нашата богата збирка на висок квалитет на ѕид decals за секоја соба во куќата!.Нашите Високо Квалитетни Ѕид Decals Се : - Лесно да се Применуваат : ќе ја добиете како-да video да се направи примена на нашите decals брзо, плус тие имаат специјални лепило која ви овозможува да се отстрани и да ја наместите лесно без да остават било леплива остатоци или оштетување на вашите ѕидови. - Безбеден за Деца : сите наши decals се целосно не-токсични и не содржи штетни хемикалии, па тие се 100% безбедно да се користи кај децата' соби, расадници и playrooms. - Висок Квалитет : ние ги користиме на највисок квалитет на винил со мат финиш, давајќи им на вашите соба рака-насликани изглед без да се расправаме.Види ја нашата боја шема за широк спектар на опции и, во суштина, бесконечна комбинации.Само одредите вашата посакувана боја(s) кога ставање на вашата нарачка.Ако ви треба вашиот ѕид decal во големина што не се наведени тука, контактирајте не и ние ќе се потрудиме да се направи тоа да се случи.

Вака можеби ќе ви се допадне..