• Свеж
Денот на вљубените Секси Усни Срцето Помине Уметност Налепници Decals Купидон Љубов самолепливи Нокти Налепници на Вљубените Печати Дизајн за Жени, Девојки Помине Ум
zoom_in

Денот на вљубените Секси Усни Срцето Помине Уметност Налепници Decals Купидон Љубов самолепливи Нокти Налепници

DEN 167.28

Од стока
check Во продавницата

Пакет : ќе добијат 16 листови Валентин помине уметност decals налепници за да се создаде вашиот Вљубените помине уметност дизајн.На вљубените Тема : Разни секси срце, љубов, усна дизајн за вас да се избере кога за Денот на Вљубените.Лесно да се Работи : Со самолепливи дизајн, вие само треба да лупам off дизајн од лист и држи ги на вашите нокти, лесно и заштеда на време.Се применуваат горниот слој да се заштити тоа може да се направи тоа се задржи подолго време, може да кора исклучи нив, кога ќе сакате да ги отстраните.Помине Уметност DIY : Одличен за домашна употреба или ноктите салон со вашето семејство или пријатели да се забавуваат.Разни вљубените модели се големи за да се направи вашиот уникатен & шарм помине уметност дизајн.Одличен Подарок : Нашата шик Валентин помине уметност налепници се одлични за нокти или ноктите, украси, тоа ќе биде најдобриот подарок за вашите деца, пријатели, мајка, или жена.Спецификација : Количина : 16 Листови Валентин Помине Уметност Налепница Налепницата Големина : 3.15*3.93 Инчен Боја : Шарени - како слика се прикажани Стил : Секси Усни, Срце, Љубов, итн Шема Карактеристики : Лесно е да се држи и да се отстрани.Убаво за на доградба на акрилни или природни нокти.Разни Вљубените модели.Како да го Користите : 1. Чувајте ги вашите нокти површината суви и чисти. 2. Излупете исклучување на моделот ви се допаѓа нежно со помош на пинцета. 3. Се држи на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.Топло Совети : Мали и јаде предмети, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.Бои може да се појави малку различни, поради разликата екрани.Големини може да имаат мала грешки поради прирачник за мерење.

Вака можеби ќе ви се допадне..