• Свеж
Vainbutry 8Pcs 30Cm Круг Платно за Цртање Одбор Премиум Уметност Сликарство Одбор Уметник Тркалезна Форма Платно Одбор маслени Бои Платно Sketchpad
zoom_in

Vainbutry 8Pcs 30Cm Круг Платно за Цртање Одбор Премиум Уметност Сликарство Одбор Уметник Тркалезна Форма Платно

DEN 360.00

Од стока
check Во продавницата

Опис : Ова платно панел е конвенционално произведените панел и е поставена со чист памук уметник платно.Тоа ги задоволува потребите на наставниците, учениците и почетокот уметници кои бараат платно.Тоа е совршен за училницата, брз студии, или хоби употреба.Изграден за постојаноста и стабилноста, нејзиниот совршен избор за студентите и хобисти.Еден подарок за вашите пријатели кои сакаат DIY сликарство.6 x Уметник Платно Панел Одбори.

Вака можеби ќе ви се допадне..