• Свеж
Бебе Момчиња Девојчиња Широк Обод Брадата Рака Кофа Шапка UPF 50+ Заштита од Сонце Прилагодливи Лето Плажа Safari Риболов Капа
zoom_in

Бебе Момчиња Девојчиња Широк Обод Брадата Рака Кофа Шапка UPF 50+ Заштита од Сонце Прилагодливи Лето Плажа Safari

DEN 191.52

Од стока
check Во продавницата

Drawstring затворање.Ова бебе шапка е 50+ UPF оценет и Широк обод ги заштитува децата главата, очите, на лицето, вратот од силна сончева светлина.Прилагодливи брадата рака сонцето капа за бебе останува во место кога windy или детето ја повлекува.Симпатична кул капа за деца години момчиња и девојчиња што ќе си играат на плажа или во дворот.Дише мрежа лагер ткаенина чува вашите деца главата кул и удобен.Можете лесно може да се свитка тоа и навивам во далеку во вашиот џеб, чанта или плажа tote.Одлично за крстарење, отворено патување, плажа одмор, итн.ESTAMICO Мода Кофа Сонцето Шапка C Со Сите Карактеристики Што Треба Големина 19.69" главата circ.Погоден за бебе/дете 6-24 месеци; Големина 21.26" главата circ.Погоден за мали деца 2-5 години; Добро направени сонцето капи со удобност, безбедност и мода во умот.Секој шапка е направен со срцето.Ова бебе шапка е 50+ UPF заштита од Сонце.Широк обод може да се заштити одлично на младата главата, очите, на лицето, вратот од штетните УВ зраци.И уште drawstring toggle зад бебето риболов шапка е за прилагодување на шапка турнеја за да се вклопи совршено вашите деца' главата големина.За лесно Прилагодување на Рака за да се обезбеди совршено се вклопуваат во секое време, дури и како вашето дете расте.На лесни количка за сонце кофа шапка е удобен за носење.

Вака можеби ќе ви се допадне..