• Свеж
NO7RUBAN Wickerbill Спојлер Компатибилен за Dodge Challenger 2008-2014 2 Парче Задните Decklid Плетен Бил gurney Размавта Спојлер
zoom_in

NO7RUBAN Wickerbill Спојлер Компатибилен за Dodge Challenger 2008-2014 2 Парче Задните Decklid Плетен Бил gurney

DEN 2159.76

Од стока
check Во продавницата

★FITMENT : 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Предизвикувач. ★МАТЕРИЈАЛ : Овој заден спојлер add-on е изработена од високо-одделение ABS-пластика(3/16 Акрилик/Поликарбонат), Овој плетен законот доаѓа во елегантни сјаен црн финиш. ★ХРАБАР ПЕРФОРМАНСИ СТИЛ : се Земе вашата викенд воин Предизвикувач е стил на следното ниво со Плетен Бил Сјај Црна Задниот Спојлер Add-On. ★ИНСТАЛАЦИЈА СОВЕТИ : Овој заден спојлер add-on инсталира на вашиот фабрика задниот спојлер со користење вклучени хардвер.Оваа компонента ќе бара помали дупчење за да се постигне соодветна одговара. ★ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 Парчиња Wickerbill ,1set на Хардвер Монтажа, 24-часовна Услуга од CD-Делови.

Вака можеби ќе ви се допадне..