• Свеж
Детска Бања Маскирани Крпа Цртан филм Плажа Крпа Мека Корални Towl за Деца Деца (Бели Alpaca)
zoom_in

Детска Бања Маскирани Крпа Цртан филм Плажа Крпа Мека Корални Towl за Деца Деца (Бели Alpaca)

DEN 860.88

Од стока
check Во продавницата

Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е кожата-пријателски, меки и удобни, високо вода-абсорбента.Оваа крпа е доволно голем, за да се заштити вашето дете од ладно и се сува брзо.Тоа е совршен бања пешкир дома и да пливаат заврши на плажа.маскирани бања пешкир за деца бања пешкир маскирани крпа деца bathrobe деца маскирани бања пешкир.деца крпи деца маскирани плажа крпа.Опис 1pc Цртан филм Маскирани Бања Пешкир Корални Руно Брз Сува Тока Наметка Крпа за Деца Детска Карактеристики - Боја : Како што е прикажано како слика 1./ - Материјал : Корални Руно./ - Size : За 140x70x0.2cm.Пакет Вклучувајќи 1 x маскирани бања пешкир.

Вака можеби ќе ви се допадне..