• Свеж
uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 6mm OD 0.8 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина 3 Еез
zoom_in

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 6mm OD 0.8 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина 3 Еез

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

[Материјал] - Направени на 304 нерѓосувачки челик за висока јачина, weldability и долготрајна издржливост. [Површински Третман] - Заврши со полирање, која е мазна, оксидација отпор и отпорност на корозија. [Лесна Конструкција] - површина е лесна и е на располагање во екструдиран структурни или влечени лесна нерѓосувачки челик круг цевка за прецизност апликации. [Тоа како да го Користите] - Според должината што треба, тоа може да бидат обработени со користење на професионална опрема.Освен тоа, може да се навој или заварени да ги задоволат вашите потреби. [Апликации] - Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.Надворешниот Дијаметар : 1mm-12mm.Дебелина на ѕид : 0.15 mm-1mm.Вкупна Должина : 250mm/300мм.Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, DIY ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, DIY ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, DIY ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..